اخبار

1396/03/02
به اطلاع پژوهشگرانی که هزینه اسکان همایش را پرداخت کردند می رسانیم...


 به اطلاع پژوهشگرانی که هزینه اسکان همایش را پرداخت کردند می رسانیم برای استفاده از اسکان به همراه مدارک شناسایی به آدرس زیر مراجعه نمایند.

بابلسر، پارکینگ سوم، مجتمع شاکری 

در صورت نیاز با شماره های ذیل تماس حاصل نمایید
۰۹۱۱۸۵۹۶۵۲۰ آقای میرانی
۰۹۱۱۱۲۶۹۰۵۰ دکتر قربانی

1396/02/31
به اطلاع پژوهشگران گرامی می رسانیم...


 به اطلاع پژوهشگران گرامی می رسانیم برنامه زمان بندی همایش و ارائه های شفاهی و پوستری به تفکیک در قسمت اطلاع رسانی ، فایل ها موجود است
از لینک زیر نیز میتوانید به آنها دسترسی پیدا کرده و دانلود کنید.

http://nsc2017.ir/fa/files.php

1396/02/24
به اطلاع پژوهشگران گرامی می رسانیم....


 به اطلاع پژوهشگران گرامی می رسانیم کسانی که مقالات آنها به صورت پوستر پذیرفته شده است با استفاده از نمونه قرار گرفته در قسمت فایل ها نسبت به آماده سازی پوستر مقاله خود اقدام نمایند. کسانی که به صورت حضوری در همایش شرکت می کنند موظفند پوستر خود را در سایز ۵۰ در ۷۰ رنگی چاپ کنند یا در صورت تمایل به چاپ توسط دبیرخانه همایش هزینه آن را پرداخت نمایند. پژوهشگران دقت نمایند فونت پوستر B Titr  می باشد.
پژوهشگران دقت نمایند فایل پوستر از قسمت اطلاع رسانی، فایل ها قابل دریافت است.

1396/02/24
به اطلاع پژوهشگران گرامی می رسانیم...


  به اطلاع پژوهشگران گرامی می رسانیم مهلت ارسال فایل پوستر یا پاورپوینت مقالات پذیرفته شده تا تاریخ ۲۷ اردیبهشت می باشد. پژوهشگرانی که مقالات آنها برای ارائه شفاهی پذیرفته شده است پاورپوینت های خود را به همراه عکس و مشخصات کامل به آدرس ایمیل همایش ارسال نمایند و می بایست نام فایل پاورپوینت، کد مقاله پذیرفته شده باشد. پژوهشگرانی که مقالات آنها به صورت پوستر پذیرفته شده و تمایل به حضور در همایش را دارند نیز نسبت به تکمیل پروفایل های خود و آپلود عکس پرسنلی اقدام نمایند و فایل پوستر خود را در پروفایل کاربری آپلود نمایند.

صفحه اولصفحه قبل123صفحه بعدصفحه آخر